tivoli turizm seyahat             
Bilet Satış: 0212 259 95 51   Tur Satış: 0212 246 49 49
English Russian  
Hakkımızda | Müşteri İlişkileri
Mavi Yolculuk Turları, Mavi Yolculuk Gezileri, Mavi Tur, Mavi Turlar, Mavi Yolculuk Seyahati, Tekne Gezileri, Bodrum, Gökova, Marmaris, Fethiye
Mavi Yolculuk Turları

Mavi Yolculuk Turları.gen.tr

 Şehirler

 

MAVİ YOLCULUK TURLARI

Antalya - Kekova - Antalya, 7 gece - 8 gün

1.GÜN ANTALYA: Tekneye transfer. Kabinlere yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme limanda.
2.GÜN ANTALYA - KEMER - ADRASAN: Kahvaltıdan sonra Antalya'dan Kemer ve Üçadalar yoluyla Olympos'a hareket. Öğle yemeğinden sonra antik siteyi ziyaret. Adrasan koyuna hareket. Akşam yemeği ve geceleme.
3.GÜN ADRASAN - DEMRE - GÖKKAYA: Sabah erkenden hareket ve Çayağzı koyunda kahvaltının ardından Myra harabelerine ve Noel Baba Kilisesi'ni ziyaret imkanı (Fakultativ). Öğle yemeği teknede. Akşam yemeği ve geceleme Gökkaya'da.
4.GÜN GÖKKAYA - KEKOVA: Sabah kahvaltısından sonra Batık şehir'in üzerinden seyir. Tersaneye geliş. Öğle yemeği ve yüzme molasının ardından akşamüstü Üçağıza geliş. Akşam yemeği ve geceleme köyün karşısında.
5.GÜN KEKOVA - FİNİKE: Kahvaltının ardından hareket ve Symena (Kaleköy)'daki Ceneviz kalesini ziyaret. Turun durumuna göre öğle yemeğinden önce veya sonra Finike'ye hareket. Akşam yemeği ve geceleme.
6.GÜN FİNİKE - CENEVİZ LİMANI - PHASELİS: Sabah erken hareketle Ceneviz Limanı'na ya da Sazak koyuna geliş. Öğle yemeğinin ardından Phaselis koyuna geliş ve antik siteyi ziyaret. Akşam yemeği ve geceleme.
7.GÜN PHASELİS - ANTALYA: Kahvaltının ardından hareket. Kemer/Ayışığı veya Sıçan Adası'nın karşısında öğle yemeği. Akşamüstü Antalya'ya geliş. Alışveriş ve Kaleiçi'ni gezme imkanı. Akşam yemeği ve geceleme limanda.
8.GÜN ANTALYA: Kahvaltıdan sonra transfer ve turumuzun sonu. 

 Yurtdışı Turlar  Mavi Yolculuk  Yurtiçi Oteller  Fuar Turları  Kiralama

Tel: +90 212 246 49 49 Faks: +90 212 246 66 01
Adres : Şairnigar Sok. Cay Apt. No:78/80 Kat:3 Osmanbey-İstanbul

www.tivoli.com.tr