tivoli turizm seyahat             
Bilet Satış: 0212 259 95 51   Tur Satış: 0212 246 49 49
English Russian  
Hakkımızda | Müşteri İlişkileri
Mavi Yolculuk Turları, Mavi Yolculuk Gezileri, Mavi Tur, Mavi Turlar, Mavi Yolculuk Seyahati, Tekne Gezileri, Bodrum, Gökova, Marmaris, Fethiye
Mavi Yolculuk Turları

Mavi Yolculuk Turları.gen.tr

 Şehirler

 

MAVİ YOLCULUK TURLARI

Marmaris - Fethiye - Marmaris, 7 gece - 8 gün

Fethiye Ölüdeniz

1.Gün:
Marmaris'e varış, saat 15.00 civarı yata yerleşme, Marmaris’te akşam yemeği ve yatta geceleme.
2.Gün:
Turumuzun ilk kahvaltısından sonra Ekincik'e doğru rüya yolculuk başlar. Bir Karya kenti olan Dalyan'a varış, burasının Mietos'un oğlu tarafından bulunduğu sanılmakta olup doğa harikası su kanalları arasından geçilmektedir. Taş mezarlar, akropol kale, antik tiyatro ve kilise kompleksi sebebiyle antik değer taşıyan şehir, caretta caretta kaplumbağalarıyla doğal bir güzellik teşkil etmektedir. Yüzmek ya da çamur banyosu yapmak ekstra ücrete tabidir. Gün Ekincik Koyu'nda her zamanki gibi lezzetli bir akşam yemeğiyle sona erer.
3.Gün:
Dalgalı Burun yüzünden yat diğer günlere göre daha erken hareket eder. Manastır Koyu'ndaki harika manzara eşliğinde kahvaltı için demir atılır. Su sporları aktiviteleri yapabileceğiniz bu doğa harikası koyda harika bir gün geçireceğinizi garanti ederiz. Geceleme ve akşam yemeği.
4.Gün:
Turumuzun dördüncü gününde kahinleri ve antik dönemde Termosos tarafından yetiştirilen meyveleriyle ünlü Termosos'u ziyaret edebilir ya da otobandan otobüsle Ölü Deniz'e gidebilirsiniz. Akşam yemeği Sessiz Koy'da.
5.Gün:
Kahvaltıdan sonra Batıkhamam'ın güzelliklerinde yüzebilirsiniz, Göcek Koyu'na giderken köylerin ve koyların güzelliklerinin seyrine dalabilirsiniz. 5 çayı Sessiz Koy'da. Akşam yemeği ve geceleme Göcek'te.
6.Gün:
Sabah erkenden Baba Adası'na hareket. Kahvaltı yol üzerindeki bir koyda. Öğle yemeği Baba Adası'nda. Su sporları ve eğlenmekten yorgun düşmeyeceğinizi umarız. Günün yorgunluğu, Baba Adası'nda demirleyen teknenin güvertesinde yitip gidecektir.
7.Gün:
Yolculuk yedinci günde Marmaris yakınlarındaki ki balıkçı köyleri olan Kumlubuk ve Turunç'a doğru sürecektir. Yüzme molasının ardından Marmaris'e varış. Bu son gecede alışveriş imkanınız da olacaktır. Yatta akşam yemeği ve güzel anılarla sona erdiğini umduğumuz 7 günlük yolculuğun sonu.
8.Gün:
Kahvaltı sonrası bir başka yolculuğumuzda buluşmak üzere Tekne’den ayrılış.

Kişibaşı  fiyatlarımız

28 Haziran - 26 Temmuz
665 YTL
26 Temmuz - 30 Ağustos
675 YTL
30 Ağustos - 13 Eylül
665 YTL
13 - 27 Eylül
535 YTL
27 Eylül - 25 Ekim
359 YTL

* Fiyatlarımız, çift kişilik kamarada 1 haftalık kişi başı fiyat olup, Tam Pansiyon konaklamalıdır.
* İçecekler ekstradır.
* Tek kişilik oda farkı %50'dir.
* Aynı ebeveyn ile kabini paylaşan çocuklar 0-6 yaş ücretsiz, 7-12 %50'dir.

 

 Yurtdışı Turlar  Mavi Yolculuk  Yurtiçi Oteller  Fuar Turları  Kiralama

Tel: +90 212 246 49 49 Faks: +90 212 246 66 01
Adres : Şairnigar Sok. Cay Apt. No:78/80 Kat:3 Osmanbey-İstanbul

www.tivoli.com.tr